• Taze
  • -15 %
SONOFF DR DIN Ray Tepsi Ayarlanabilir Monte Demiryolu Durumda Sonoff için Tutucu Çözümü Temel, RF, Pow, TH10/16, Çift, G1, VB.

SONOFF DR DIN Ray Tepsi Ayarlanabilir Monte Demiryolu Durumda Sonoff için Tutucu Çözümü Temel, RF, Pow, TH10/16, Çift, G1, VB.

₺ 1.28
₺ 1.50

Sonoff DR DIN Ray Tepsi bir santral çözüm için Sonoff ürünleri. Bu yüklemek için size izin verir Sonoff ürünleri için DIN ray monte santral. Bildiğiniz gibi, çoğu Sonoff ürünler değil DIN ray monte, sonoff koymak zor yapar ürünleri içine santral. Şimdi biz lansmanı başka ucuz ve pratik aksesuar-Sonoff DR-DIN Ray Tepsi. Biz bu ürün sadece sağlamak için izin bizim kullanıcıların kolayca yüklemek Sonoff onların anahtarları santral. Sonoff DR çoğu ile çalışabilir bizim Sonoff ürünleri, dahil Sonoff Temel, Sonoff RF, sonoff Pow, Sonoff TH10/16, Sonoff Çift, Sonoff G1. Kurulum çok basit. , Sonoff DR mavi bölüm vardır, hangi sağlar düzeltmek için itin anahtarı için DIN ray veya aşağı almak çekin. Hiçbir harici alet gereklidir. Biz özellikle harici parçası eklemek böylece daha dayanıklı ve flexi Malzeme yangın geciktirici ABS ve yangın değerlendirme V0. olduğunu , Sonoff DR 4 * M3 vidalar ile birlikte gelir, hangi mükemmel uyum Sonoff orijinal delik, herhangi bir delik açmak için gerek yok.Paket Içeriği : 1 * Sonoff DIN Ray Tepsi (not : DIN-ray kutusu dahil değildir)Notlar : Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Sizinki ile detay boyutları karşılaştırın, izin lütfen 1-3 cm hata, nedeniyle manuel ölçüm.Bir mesaj bırakarak lütfen kötü geribildirim vermek önce, eğer ürünleri bazı sorunları var.Anlamanız için teşekkürler.
 
 

Karakterislikler

Marka Adı:
SONOFF
Uygunluk:
All Compatible
Model Numarası:
Sonoff DR - Sonoff DIN Rail Tray
Meclis'in Devlet:
Ready-to- Go
Camera Equipped:
Hayır

Ayrıca beğenebilirsiniz