• Taze
TOP anahtarsız giriş, alarm LED göstergesi uzaktan anahtarsız kilit veya kilidini araç kapı otomatik merkezi kilit bagaj açma uzaktan tarafından

TOP anahtarsız giriş, alarm LED göstergesi uzaktan anahtarsız kilit veya kilidini araç kapı otomatik merkezi kilit bagaj açma uzaktan tarafından

₺ 24.90

CARDOT araba anahtarsız giriş sistemi Model No : CD-KE04-RK71, univesal versiyonu! Paket kutusu için gibi, biz herhangi bir stok var, teşekkürler Popüler iyi fiyat uzaktan start stop alarm : Bluetooth gps gsm mobil uygulama kumanda alarm :

BenMportant dikkat : bu ürün anahtarsız giriş değil araba alarm, bu araba alarm ve otomatik başlatma (uzaktan başlangıç) fonksiyonu. (araba alarmı parçaları siren vardır, flameout röle, şok sensörü, anahtarsız giriş yok bu parçaları gerekiyorsa, araba alarm fonksiyonu, bu öğeyi satın almayın, teşekkür peşin)  Temel özellikleri : LED durum göstergesi Kanal kodu öğrenme programlanabilir alıcı Öğrenme anahtarı : kod öğrenme eklemek veya programı yeni uzaktan kumanda veya mevcut olanları değiştirin Windows roll up çıkış fonksiyonu Boot (gövde) yayın Pnömatik kilit/elektrikli kilit, jumper ayarı Seçim için uzaktan kumanda vericiler Rastgele kodlu (anti tarama/kapmak) uzaktan kontrolleri Süper kod koruma, kopya geçirmez ile 4.3 milyar olası kodları (rastgele kod oluşturulan) Özel öğretim : Manuel kapı kilitleme dönüştürür içine tam uzaktan merkezi kilit Herhangi bir otomobil araç üzerinde çalışır, evrensel uydurma Uzaktan kumanda gövde (boot) yayın Bağlantı şeması için kendi araba, artı araç güvenlik Windows ile roll up Araba bulucu Açılış ve kapanış merkezi kilit dönüş sinyalleri ışıkları ile gösterilir (göstergeler işıklar) Kadar 50 metre (100 feet) aralığı Programlanabilir verici öğrenme Speical talimat : 1. bizim bagaj açma çıkışı pozitif, uydurma en araba için, ama araç gövde olduğunu negatif çıkış, bir röle eklemek gerekir.
2. bizim anahtarsız giriş sadece çıkışları pencere kapatıcı negatif sinyal, ve daha sonra bir röle eklemek gerekir, mevcut de çalışabilirsiniz pencere kapatıcı modülü! Sizin pencere kapatıcı 'ın kilit sinyal tel bağlanır merkezi kilit' ın kilit tel, böylece pencere kadar olacak otomatik olarak zaman basın kilit düğmesi. 3. bazı arabalar röle tetiklemek için pencere up, gerek yok ekstra pencere kapatıcı modülü, doğrudan araç güç pencere kitleri ile çalışabilir. 4. eğer alarm uzaktan kayıp olduğunu, yeni anahtarı uzaktan byyourself, ana ünitenin dışında öğrenme düğmesi vardır. 5. biz kazandı; t size göndermek uzaktan pil, modeli hiçbir CR2016 olduğunu, bu dünyada bu satın almak kolay!
6. gerekiyorsa evrensel pencere kapatıcı modülü, bizden satın alabilirsiniz!
Ürün gerçek fotoğraflar :
Ürün İngilizce manuel :

Bizim destek :

CE belgelendirme :

Karakterislikler

tip:
Anti- hırsızlığı cihazı tek yönlü
tür aksesuar:
özel parçaları anti- hırsızlığı cihazı
tipi uzaktan kumanda:
olmadan lcd uzaktan kumanda
özellik:
otomatik merkezi kilit
Marka Adı:
cardot
uzaktan Kumandalı:
Evet
feature 1:
remote lock
feature 2:
remote unlock
feature 3:
remote open trunk
feature 4:
window rolling up negative output
feature 5:
siren positive output
feature 6:
learning code 433.92mhz

Ayrıca beğenebilirsiniz