• Taze
  • -19 %
6 Adet/takım Taşınabilir Araba Tubeless Lastik Lastik Delinme Tak Tamir Araçları Kitleri Araba Oto Aksesuarları Motosiklet Bisiklet Kauçuk Çimento

6 Adet/takım Taşınabilir Araba Tubeless Lastik Lastik Delinme Tak Tamir Araçları Kitleri Araba Oto Aksesuarları Motosiklet Bisiklet Kauçuk Çimento

₺ 2.96
₺ 3.66

6 Adet/takım Taşınabilir Araba Tubeless Lastik Lastik Delinme Tak Tamir Araçları Kitleri Araba Oto Aksesuarları Motosiklet Bisiklet Kauçuk Çimento özellikleri :
lastik soğuk-onarım yapışkan bant ürünleri. bu lastik tamir lastik haddeleme kullanarak yöntemi tamamlamak için vulkanizasyon işlemi ve lastik yapıştırıcı bant ile sıkıca yapıştırılan yapmak; bu yöntemi hızlı, uygun, güvenilir, güvenli, taşınabilir lastik ürünler of ortak bir seçim haline gelmiştir.
yapışkan bant doğru kullanımı :
lastiklerin sızıntıları bulmak zaman, aşağıdaki noktaları kontrol :
1. Daire ve işaretlemek lastik piercing kısmı, delinme çekin.
2. lastik tamir prob Kullanın kırık delik penetrasyon yönünü tespit etmek, probu yerleştirin doğrultusu boyunca taşımak için delik yukarı ve aşağı delik toz ve enkaz kaldırmak.
3. Cut bir bandın sonunda bir eğik sonu ve içine önünde delik pin takın aracı, bant uzunluğu emin olun her iki ucunda delik temelde aynıdır.
4. Insert ile pimleri içine bant boyunca lastikler bant takılı olduğunu sağlamak için delikler 2/3 uzunluk (emin olun gerekir sonra soğuk bant karkas nüfuz ve kaymasını önlemek şişirilmiş) ve pimleri 360 derece döndürmek ve sonra dışarı çekin pin.
5. dışında Kalan bant lastik, 5mm bırakarak, ve kesim geri kalanı.
 
ambalaj Listesi :

1 takım (lastik tamir probe, bant pin, lastik tamir yapıştırıcı bant)


Karakterislikler

öğe Türü:
Tire Repair Tools
Malzeme Türü:
plastic
Ürün Hacim:
6pcs/set
Marka Adı:
IZTOSS
Ürün Ağırlığı:
0.16kg
Özellikler:
Tire Repair Tools

Ayrıca beğenebilirsiniz