• Taze
12 inç 6 adet/grup Gül Altın Balon Metalik Konfeti Glitter Ballons Bebek Duş Düğün Allık Doğum Günü Parti Süslemeleri

12 inç 6 adet/grup Gül Altın Balon Metalik Konfeti Glitter Ballons Bebek Duş Düğün Allık Doğum Günü Parti Süslemeleri

₺ 1.60

-2.82/lot 12 inç 6 adet/grup Gül Altın Balon Metalik Konfeti Glitter Ballons Bebek Duş Düğün Allık Doğum Günü Parti Süslemeleri ürünleri Açıklama : biz 8 farklı setleri gül altın balon seti. Set1 : Miktar : 6 x balonlar : 2 x temizle 2 cm ile metalik gül altın dolgulu konfeti, 4 x gül altın Set 2 : 2. miktar : 6 x balonlar : 2 x temizle 2 cm ile metalik gül altın dolgulu konfeti, 2 gül altın + 2 x inci beyaz balonlar Set3 : Miktar : 6 x balonlar : 2 x temizle 2 cm ile metalik gül altın dolgulu konfeti, 2 x İnci pembe, 2 x İnci şeftali Set4 : Miktar : 6 x balonlar : 2 x temizle 2 cm ile metalik gül altın dolgulu konfeti, 4 x standart allık Set5 : Miktar : 6 x balonlar : 2 x temizle 2 cm ile metalik gül altın dolgulu konfeti, 2 x standart allık, 2 x standart pembe Set6 : Miktar : 6 x balonlar : 2 x altın krom, 2 x gül altın, 2 x temizle 2 cm metalik rolü ile altın dolgulu konfeti Set7 : Miktar : 6 x balonlar : 2 x altın krom, 2 x İnci bordo, 2 x temizle 2 cm metalik rolü ile altın dolgulu konfeti Set8 : Miktar : 3 x balonlar 2 cm ile metalik gül altın dolgulu konfeti (şişirilmiş değil) boyutlar : 12 inç/30 cm
malzeme : 100% biyobozunur lateks ve metalik mylar
Talimatları doldurun : Balonlar hava veya helyumla dolu olabilir. hava ile doldurmak için bir el pompası kullanın lütfen. helyum ile doldurmak için yerel alınız balonlar sizin parti malzemeleri mağaza ve gününde doldurun olay.
NOT :
-hava ile doldururken : statik oluşturmak için elinizle balon ovmak sonra rulo içinde etrafında konfeti konfeti için balon için sopa.
-doldururken helyum ile : konfeti sopa olmaz kenarlarına balon gösterildiği gibi, balon ile üssünde yerine havuzu ve hareketli (bu da sevimli görünüyor!) yerel konuşmak yüksek şamandıra ile balon parti balon dükkanı dolum hakkında yani konfeti sopa olacak.
ürünler Ekran : herhangi bir soru, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.

Karakterislikler

şekil:
O
Ballon Boyutu:
12 inç
malzeme:
Lateks
fırsat:
düğün,okul,parti,Düğün & Nişan,fleksografinin,Yıldönümü
Marka Adı:
color wishes
Şekil Tarzı:
Yuvarlak
Model Numarası:
Daae
is_customized:
Evet
sınıflandırma:
Ballon
Adet sayısı:
6 adet
Size :
12inch
Packing :
6pcs/pack
Occassion:
Wedding Party Birthday

Ayrıca beğenebilirsiniz