• Taze
Sıcak Yeni GEPRC GEP-Pagoda2 5.8G 2dBi FPV Anten SMA/RP-SMA RHCP/LHCP

Sıcak Yeni GEPRC GEP-Pagoda2 5.8G 2dBi FPV Anten SMA/RP-SMA RHCP/LHCP

₺ 8.99


Özet : “Pagoda 2, GEPRC tarafından üretilen Maarten Baert optimize edilmiş dairesel polarize antene dayanmaktadır. 5.8 G anteni özelleştirin, bant genişliğinin kapsamı 500 MHZ (5.55 ila 6.05 GHz). Yapısı oz bakır folyo gömülü PCB için üç kat 1 oluşur, sadece 8 gram ağırlık, özel ısı shrink ambalaj, katı, dayanıklı ve güzel kullanın. PCB malzemeleri oz bakır folyo için 1.0mm FR-4, 1 kullanılır.Pagoda 2 doğal avantajlara sahiptir, eksen oranı % 1.3 'in altındadır, 1.2.Can ayakta dalga oranı anten iletmek ve anten almak için kullanılabilir (tüm kullanım pagoda2 antenini iletmek ve almak daha iyidir).
Özellikler : Model : GEP-Pagoda2Net ağırlık : 4.5gÜrün boyutu : 52mmÇalışma frekansı : 5.8 GHzBant genişliği aralığı : 500 MHz (5.55-6.05 GHz)Eşleşme : dönüş kaybı (S11) <-20 d B, VSWR <1.22 (merkez frekansı)Eksenel oranı : <1.3Radyasyon verimliliği : 95%Arayüz tipi : SMA, RP-SMA
Paketi Dahil : 1 x GEPRC uzakdoğu 2 5.8 GHz anten


Dönüş :

Öğe DOA (varış ölü), alıcılar 14 gün içinde iade edebilirsiniz, biz DOA öğe aldıktan sonra yeni öğe ile yerini alacak. öğeyi geri göndermeden önce lütfen bize ulaşın Garanti :
Tüm öğe temel 3 ay satıcılar garanti ile birlikte gelir, öğe 3 ay içinde kusurlu ise, biz kusurlu madde aldıktan sonra ekstra şarj (nakliye ücreti dahil) ile değiştirme sunacak.
Öğe 3 ay sonra kusurlu ise, alıcılar hala geri gönderebilirsiniz, biz garanti için tedarikçiler veya fabrikada irtibata geçecektir. alıcılar değiştirilen öğeyi yeniden göndermek için nakliye ücreti ödemek gerekebilir.

Karakterislikler

renk:
right RPSMA, right SMA, left RPSMA, left SMA
kullanım:
Taşıtlar ve Uzaktan Kumanda Oyuncaklar
Marka Adı:
Topacc
malzeme:
Kompozit Malzeme
RC Parçaları & Aksesuarları:
antenler
Model Numarası:
5.8G 2dBi
Teknik parametreler:
değeri 10
Araç Tipi için:
helikopterler
Dört tekerlekten Sürücü Özellikler:
FPV Antenna
Yedek parçalar / Aksesuarlar Yükseltme:
FPV Antenna
aracı Malzemeleri:
FPV Antenna
Uzaktan Kumanda Çevre Birimleri / Cihazlar:
FPV Antenna

Ayrıca beğenebilirsiniz